Menu Zamknij

Czy musisz mieć welon na swoim ślubie?

Prócz sukni ślubnej, która będzie elementem pierwszoplanowym stylizacji panny młodej istotne są również dodatki. Wpływ na całokształt stylizacji będą miały nie tylko buty, ale i biżuteria, makijaż i oczywiście to, co pojawi się na naszej głowie. W tym sezonie kobiet decydowało na odejście od typowego zwyczaju i wybierały nawiązujący do słowiańskiej tradycji wianek z kwiatów lub jego połączenie z welonem.

Wianki na głowę to ciekawe rozwiązanie, które będzie odmianą dla welonu. Mogą być wykonane z żywych lub sztucznych kwiatów. Włosy może również ozdobić opaska na głowę w formie biżuterii, przypominająca kształtem tiarę. Jedne są przepełnione diamentami, ozdobami, inne zaś są subtelne i delikatne.

Dla tych, którzy lubią słowiańskie, dziewczęce klimaty, ale również chcą zostać wierne długoletniej tradycji, świetnym rozwiązaniem będzie wybór wianka w połączeniu z welonem. Dzięki temu panna młoda zyska, rozświetlony, dziewczęcy wygląd, połączony z tradycyjnym, uroczystym strojem. Tiarę czy delikatną koronę również możemy połączyć z welonem.